Stezka Harryho Pottera

Březen je měsícem knihy, a proto češtinářky připravily pro studenty, zaměstnance a všechny příznivce fantasy literatury Stezku Harryho Pottera.

Děkujeme všem nadšencům, kteří vypátrali a splnili všech jedenáct úkolů. Díky finančnímu příspěvku ze SRPu byly pořízeny tematické ceny, které byly rozděleny následovně:

Lea Pilitowská a Kristýna Pešlová ze 4NV odevzdaly správně vyplněnou hrací kartu hned první den, proto si mohly z cen vybrat jako první. Odnesly si každá jednu knihu J. K. Rowlingové.

Dále se vylosovali ze všech účastníků držitelé dalších tří cen – šály, penálu a hrnku s motivy Harryho Pottera. Jsou jimi Lucie Laštuvková, Šárka Altrichterová a Alexandra Pulcová.

Gratulujeme výherkyním a máme radost z vás všech, kteří jste se s nadšením zapojili do hry.

Mgr. Alena Opršalová