Silový čtyřboj – paráda!

Okresní kolo středních škol v silovém čtyřboji se konalo v Jedovnicích. Bylo to poslední sportovní klání v tomto školním roce. A ani v něm se naši borci neztratili. Spíše naopak. V konkurenci 32 siláků z 6 škol jsme vybojovali krásné 2. místo.

Mezi jednotlivci si z našich chlapců vedl nejlépe Filip Kovář (TU3), který obsadil 6. místo a Lukáš Kočár (TU3), jenž skončil sedmý. Dalšími dvěma našimi závodníky byli Vlastimil Sedlák (NS3 – 11. místo) a Dominik Barák (P2A – 22. místo). Všichni čtyři si zaslouží za své výkony a reprezentaci školy velké uznání.

Okresním přeborníkem se stalo a postup do krajského kola si zajistilo družstvo Gymnázia Boskovice.

Jan Kala