Návštěva knihovny a muzea města Letovice

Již několik let je tradicí, že žáci prvních ročníků Masarykovy střední školy Letovice navštěvují knihovnu a muzeum Městského kulturního střediska Letovice. Ani letos to nebylo výjimkou. V muzeu žáky čekal nejprve krátký výklad o historii města, textilní výroby a významných letovických osobnostech, např. podnikateli Hubertu Lamplotovi. Poté navštívili prvorepublikový historický koloniál a porovnali výkonost ručních a elektrických šlehačů z různých časových období. Závěrečná soutěž, ale i celá exkurze se u žáků setkala s velice pozitivním ohlasem. Děkujeme paní Veselé za čas, který nám věnovala a brzy se těšíme na další zajímavé přednášky.

Mgr. Karolína Navrátilová, vyučující na MSŠ Letovice