Krásné zakončení roku 2012

BowlingS výborným nápadem, jak příjemně strávit poslední školní den před vánočními prázdninami, přišli učitelé komise tělesné výchovy – uspořádat sportovní den pro žáky celé školy!
Všichni totiž, jak žáci, tak i učitelé, potřebují občas změnu. Poslední den byl tedy prožitý ve znamení sportu a příjemné předvánoční pohody a relaxace.
Žáci se svými třídními učiteli měli možnost si z nabídnutých sportovních aktivit zvolit v Letovicích nebo Boskovicích bowling, bruslení nebo školní mezitřídní turnaj ve florbalu v tělocvičně školy, zimní dopolední vycházku do okolí či jiný program třídy dle vlastní volby.
Například třída MN3 – 3. ročník čtyřletého studijního maturitního oboru Mechanik elektrotechnik a Nábytkářská a dřevařská výroba se v pátek 21.12. 2012 sešla v Letovicích v restauraci Havírna, aby si to „rozdali“ v bowlingu. Nejen sportovní klání ,ale i příjemné posezení s občerstvením opět víc sblížilo kolektiv třídy.
„Bylo to super, bezva ,moc se nám to líbilo,“ říkali jsme si.
Tak snad se nám příští ukončení roku před vánočními prázdninami opět vydaří. A snad ne jen před Vánocemi. Už teď se těšíme na další podobné akce.

Fotogalerie z akce ZDE

Za třídu MN3 I. Petrů, tř. učitelka