INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015

První ročníky

Obory Stavebnictví, Nábytkářství, Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu:

Vyučování bude zahájeno v pondělí 1. září 2014 v 8.00 hodin v budově školy Tyršova 25.

Obor Podnikání – nástavbové studium - denní forma vzdělávání:

Vyučování bude zahájeno v pondělí 1. září 2014 v 8.00 hodin v budově střední školy Tyršova 25.

Obory Truhlář, Zedník, Elektrikář, Umělecký keramik:

Vyučování bude zahájeno v pondělí 1. září 2014 v 8.00 hodin v budově střední školy Tyršova 500.

Všichni studenti prvních ročníků si s sebou vezmou: přezůvky, psací potřeby, občanský průkaz.

Rodiče studentů především prvních ročníků jsou v 8.00 hod. zváni do jídelny školy (budova Tyršova 500) k neformálnímu setkání s vedením školy (předání informací ohledně studia, stravování, ubytování, zájmových aktivit, případně zodpovězení dotazů).

Ostatní ročníky:

Vyučování bude zahájeno v pondělí 1. září 2014 v 8.00 hod. v obou budovách školy. Studenti všech tříd (kromě dále uvedených) zahajují teoretickou výukou. Studenti tříd TU3 a ZE2 budou mít praktickou výuku.

Obor Podnikání – nástavbové studium – dálková forma vzdělávání:

Vyučování bude zahájeno v pondělí 8. září v 7.00 hodin v budově školy Tyršova 500. Konzultační hodiny dále budou v určené dny (vždy pondělí), podrobný rozvrh konzultací studenti obdrží v den zahájení studia.

Text k tisku v pdf ZDE