Evropský týden odborných dovedností 2020

“Objev využití nových technologií u tradičních oborů”

Termín konání: původní termín (11. listopadu 2020) se odkládá výhledově na přelom února/března 2021.

• pro naše žáky - 11:55 – 14:30
  • pro veřejnost - od 14:30 do 16:30 (je nutné nahlásit se předem na e-mail dostalova@stredni-skola.cz)

Cílem akce je představit zájemcům nové digitální technologie a software využívaný v dřevařských i stavo oborech. Pro zájemce budou připraveny čtyři workshopy.

• Virtuální realita a její využití pro obor Zedník (spolupráce s firmou Heluz)
  • Formátovací pila a její využití pro obor Truhlář
  • Návrhy a vizualizace nábytku a celých interiérů s programem 3D Studio MAX v oboru Nábytkářská a dřevařská výroba
  • BIM modelování s Revitem v oboru Stavebnictví

Bude možné si také prohlédnout prostory zrekonstruované školy včetně odborných učeben.

Při této příležitosti bude formou výstavy fotografií žákům i návštěvníkům představen projekt, který škola uskutečnila v rámci programu Erasmus+.

Leták - Evropský týden odborných dovedností 2020