DÍKY ZA NASBÍRANÁ VÍČKA!

Školní parlament pokračuje ve sbírání plastových víček pro rodiny zdravotně znevýhodněných dětí. V posledních týdnech se nám mimořádně daří – naši sbírku pomohl významně rozšířit i domov mládeže, kde jsou ubytováni naši žáci. Odtud jsme v minulém týdnu získali velký pytel víček. Dále do sbírky přispěla Barbora Harnachová z NSV4, která přivezla plný velký pytel plastových víček (viz foto se členy parlamentu). Podařilo se posbírat víčka i ve třídách naší školy – nejvíce jsme získali ze třídy NV1. Dále nám pomáhají shromažďovat víčka i občané Boskovic a okolí v prodejně zahrádkářských potřeb a přebytků a obyvatelé bytového domu z Komenského ulice č. 35 – 39 v Boskovicích. Nasbíraná víčka předává koordinátorka školního parlamentu rodinám, které mají stále o tento druh pomoci zájem.

Děkujeme všem, kteří našemu školnímu parlamentu pomáhají při této dobročinné akci!

Text i fotografie: J. Plchová