Best in English 2023

Bezmála 50 žáků naší školy se rozhodlo změřit síly v mezinárodní jazykové on-line soutěži.

Cena pro vítěze je letos více než lákavá, a sice dvoutýdenní pobyt v Kanadě od společnosti Czech-us.

V testu si žáci ověřili úroveň svých jazykových dovedností v gramatice, čtení s porozuměním a poslechu. Časový limit na vyplnění testu byl 60 minut. Po uplynutí této doby se žákům ukázal jejich výsledek a procentuální srovnání s žáky z Česka, ale také zahraničí, kteří zatím test vyplnili. Kompletní výsledky a umístění našich žáků se dozvíme na začátku prosince.

Už teď ale můžeme říci, že se naši žáci výzvy chopili velmi statečně, protože testové úlohy byly postaveny na úrovni B2-C1. O to více nás potěšilo, že se rozhodli zapojit žáci napříč ročníky a obory.

Děkujeme všem zúčastněným.

Komise anglického jazyka