Exkurze Truhlářů a nábytkářů - jaro 2011 / agrop

AGROP NOVA a.s.

AGROP NOVA a.s. je jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných vícevrstvých desek v Evropě, sídlo společnosti i výroba jsou v České republice. Továrnu ročně opouští přes 640 kamiónů (1.200.000 m2) vícevrstvých desek.

Nosným výrobním programem společnosti jsou vícevrstvé desky AGROP (SWP) z jehličnatého řeziva, které mají velmi široké možnosti použití a opracování. Hlavní výhody těchto desek, jejich souhra a nejnovější poznatky z oboru se podařily zhodnotit ve stavebním systému NOVATOP, který je celý na bázi přírodního masivního dřeva. NOVATOP SYSTÉM hravě dosahuje parametrů nízkoenergetických i pasivních domů, umožňuje navrhovat krásné moderní projekty z masivního dřeva, je plně v souladu s životním prostředím a přispívá k udržení jeho kvality i pro budoucí generace.

VIDEO Z VÝROBY

Jedna z prvních realizací pasivního domu ze systému NOVATOP v České republice.

Vytvořil Ing. Marek Chládek   |  Stredni-skola skin od Stredni-skola.cz