UŽ ZNÁME VÍTĚZE SOUTĚŽE V ÚČTOVÁNÍ!

Dne  20.  února  2012  proběhla  soutěž  v  účtování,  které  se  zúčastnily  žákyně

4. ročníku oboru Obchodně podnikatelská činnost. Soutěžící žákyně musely uplatnit mnohé zkušenosti získané v průběhu studia předmětu „Účetnictví“ v naší škole a vyřešit bezmála 80 účetních případů za 90 minut.

Účelem soutěže bylo rovněž zjistit připravenost letošních maturantek na praktickou část maturitní zkoušky z oblasti účtování. Soutěže se zúčastnilo celkem 9 žákyň třídy NO4. Nejlepšího umístění dosáhla Simona Vičarová, druhého nejlepšího výsledku docílila Adéla Liznová a o třetí místo se dělí Barbora Jedličková s Adélou Fialovou. Tato děvčata obdrží za umístění v soutěži diplomy, které jim budou předány vedoucí odloučeného pracoviště paní Ing. Ludmilou Kintrovou a vyučujícím předmětu „Účetnictví“ Ing. Josefem Plchem.

Vítězkám soutěže blahopřejeme a věříme, že získané znalosti účetnictví uplatní ve svém budoucím zaměstnání!

Autor textu: Ing. Josef Plch