Zapojení studentů oboru Stavebnictví do projektu TechGen

Celkem 17 studentů oboru Stavebnictví se zapojilo do projektu TechGen („Podpora budoucí technické generace v oblasti digitálních technologií“ s registračním číslem CZ.1.07/1.1.02/01.0108), jehož cílem bylo vyhledat a podchytit nadané studenty, povzbudit je ve vzdělávání na vysokých školách technického typu a poskytnout jim kvalitní odbornou přípravu na navazující studium.

Studenti se v odpoledních hodinách formou mimoškolních aktivit během 21 vyučovacích hodin naučili pod vedením zkušeného lektora ovládat grafický program AutoCad Architecture 2010 CZ s CADKON DT+, vypracovali v něm vlastní projekt a potom obdrželi celosvětově platný Certificate of Completion. Získané dovednosti můžou využít při dalším vzdělávání nebo v budoucím zaměstnání.