Vítězství našich studentů v okresním kole středních škol v odbíjené

Stalo se již tradicí, že okresní kolo středních škol v odbíjené chlapců pořádá naše škola. Letošní ročník proběhl v letovické Sportovní hale na konci listopadu. Zúčastnila se ho družstva pěti škol. Hrálo se systémem každý s každým na dva hrané sety. Družstvo našich hráčů prošlo celým turnajem naprosto suverénně (neztratilo jediný set) a stalo se celkovým vítězem. Toto prvenství znamená postup do krajského kola, které se uskuteční ve Znojmě.

Přesto, že naše družstvo podalo výborný kolektivní výkon, je na místě vyzvednout dva hráče, kteří obzvláště vynikali: Tomáš Holas (P1B) a Marek Bohatec (NO2).

Výsledky našich volejbalistů:

SOŠ a SOU- MŠP Letovice - Gymnázium Boskovice                     2 : 0

SOŠ a SOU- MŠP Letovice - BiGy Letovice                                  2 : 0

SOŠ a SOU- MŠP Letovice - SOŠ a SOU Blansko                        2 : 0

SOŠ a SOU- MŠP Letovice - SOŠ a SOU A.C. Boskovice            2 : 0

Pořadí ostatních družstev:

2. místo: BiGy Letovice

3. místo: SOŠ a SOU A.C. Boskovice

4. místo: Gymnázium Boskovice

6.místo:  SOŠ a SOU Blansko.

Blahopřejeme a děkujeme našim studentům za vzornou reprezentaci!

Jan Kala