Truhlářské listy.JPG

SPOLUPRÁCE ŠKOLY SE SOCIÁLNÍMI PARTNERY

Předmětová komise učitelů dřevooborů již několik let spolupracuje s redakcemi předních periodik v oboru zpracování dřeva. Na základě partnerství s redakcemi časopisů TRUHLÁŘSKÉ LISTY a STOLAŘSKÝ MAGAZÍN poskytujeme našim žákům odbornou literaturu za velmi výhodných podmínek.

TRUHLÁŘSKÉ LISTY ke každému placenému výtisku časopisu nabízí pro
3 naše truhláře celoroční odběr časopisu zdarma. Škola tímto způsobem může odměnit celkem 9 žáků třetího ročníku. Pro rok 2010 tuto službu mohou využít tito naši žáci: Roman Barák(ml.), Roman Barák(st.), Miloš Jura, Jan Lang, Lukáš Petržel, Pavel Polák, Petr Štefanka, Václav Dvořák a Pavel Černický.

STOLAŘSKÝ MAGAZÍN uveřejňuje v rubrice firem pravidelně logo naší školy a zároveň nabízí libovolnému počtu žáků výraznou slevu při pravidelném odběru. Slevu cca 70% využívá v současnosti 17 našich studentů – nábytkářů.

Touto cestou děkujeme našim sociálním partnerům za podporu výuky dřevooborů. Pro nás i naše žáky je velmi důležité podchytit novinky z praxe
co nejdříve.

SM.jpgVypracovali: Ing. Mária Bašná, Ing. Lubomír Bašný