ENERSOL 2011- seminář

ENERSOL 2011 zahájila naše škola, která je Regionálním vzdělávacím centrem Jihomoravského kraje, tento vzdělávací projekt 15.12.2010 a to seminářem.  Z celého kraje k nám přijeli studenti a učitelé – vedoucí prací a koordinátoři, aby se seznámili s organizací projektu. Podívali se na práce z minulých ročníků a seznámili se kolegy a žáky podobných zájmů.

Součástí semináře byla také velmi poutavá dvouhodinová přednáška s prezentací o větrných elektrárnách. Přednášejícím byl pan Ing. Jiří Špičák z České společnosti pro větrnou energii. Po obědě si mohli někteří zájemci prohlédnout energetické zařízení školy tj. kogenerační plynové jednotky, kotle na biomasu, fotovoltaické a fototermické panely školy a plány na bioplynovou stanici.

Přílohy: Program semináře (85kB, pdf) a Pravidla soutěže (1MB,pdf)

Vytvořil Ing. Marek Chládek   |  Ekoskola skin od Naseskola.net  |  Ekoškola