Co je nového ?

Spolupořadatelem Celostátní konference projektu Zelený most mezi školou a praxí

Více zde 17.10.2012

Projekt "Zelený most mezi školou a praxí" se za dva roky své existence přehoupl do druhé poloviny. Naše škola a žáci, kteří jsou do projektu zapojeni, byli vzděláváni v oblasti obnovitelných zdrojů energie modul "Biomasa pro energii". Učitelé, kteří vytvořili vzdělávací materiály na toto téma, budou v letošním roce ověřovat modul "Fotovoltaika". Více zde.

Realizace projektu „Zelený most mezi školou a praxí“ pokračuje

Více zde 17.10.2012

Dne 18. září 2012 jsme se zúčastnili exkurze na přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně, která je řešena jako podzemní dílo. Více zde.

ENERSOL 2012 - Náš student na 1. místě v kraji

Více zde 9.4.2011

Letovice, 21. 2. 2012
Kulturní dům v Letovice

Krajské kolo 8. ročníku ENERSOL 2012 pro naši školu dopadl velmi přívětivě. Po několika letech, kdy naši studenti zaujímali 2., 3. nebo další "bramborová" místa spřehledem vyhrál a pobavil Pavel Horáček student 2. ročníku s prací Solární ohřev vody – koupaliště Rusava.

Foto v albech - Enersol-Konference

Do ekovesnice a za fototermickým bazénem

Veronica Hostětín a Stránky Obce Rusava 4.10.2011

Exkurze do Hostětína a Rusavy
V rámci projektu Zelený most vyjeli vybraní ľáci ąkoly na exkurzi do Hostýnských vrchů. Zde navątívili obec Rusava s venkovním koupaliątěm vyhřívaným slunečnímo kolektory a dále obec Hostětín známou návštěvou britského prince Charlese a jejich ekologickými aktivitamo a OZE zdroji vytápění.
Foto v albech - Rusava

Foto v albech - Hostěttín

ENERSOL 2011 - NÁRODNÍ KOLO

Více zde 9.4.2011

Jihlava, 24. - 25. 3. 2011
v Dělnickém domě v Jihlavě

Národní kolo 7. ročníku ENERSOL 2011 probíhalo dva dny a zúčastnili se jej zástupci z 10 krajů ČR: Hlavní město Praha, kraj Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královéhradecký, Plzeňský, Středočeský, Karlovarský, Vysočina a Zlínský.

STAVÍME ZELENÝ MOST

Více zde 12.11.2010

Máme před sebou tříletý úkol, a sice „postavit“ tak zvaný Zelený most mezi školou a praxí.Projekt je za 17,5 milionu korun.

Zatočili s elektroodpadem

Více zde 23.4.2010

Studenti několika tříd se zúčastnili výchovně vzdělávací zábavné akce na náměstí v Letovicích na které po odevzdání starého spotřebiče získali drobnou cenu. Jak vypadá?

Spuštění těchto stránek

22.3.2010

Tyto stránky byly spuštěny přesně na Den Země.
:)

logo OPVK

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

FotoVýběr