Výsledky soutěže z účetnictví jsou tady!

obrázek: http://www.magazinpodnikani.czDne 26. března 2013 soutěžili žáci třídy P2A oboru „Podnikání“ ve znalostech účetnictví. V soutěži řešili celkem 18 samostatných účetních úloh a mohli dosáhnout při jejich správném zaúčtování 64 bodů. Současně byl v soutěži sledován čas, který rozhodoval při dosažení stejného počtu bodů.

Výsledky soutěže z účetnictví jsou tedy následující:

1. Markéta Hladilová – 60 bodů – 30 minut
2. Petra Brychtová    – 59 bodů – 29 minut
3. Monika Alblová      – 56 bodů – 20 minut
4. Klára Vojtová         – 56 bodů – 24 minuty

Nejrychlejším „účtařem“ je v rámci třídy P2A Martin Holas, který úlohy zaúčtoval za rekordních 19 minut a celkově dosáhl 52 bodů.

Všem blahopřejeme k dosaženým výsledkům a přejeme jim, aby stejně úspěšně zvládli blížící se maturitní zkoušku! Svoje znalosti mohou také zanedlouho využít ve svém příštím povolání nebo v dalším studiu.

Autorka textu a fotografií: Ing. Jana Plchová

Skupinové foto - zleva:
Markéta Hladilová - vítězka soutěže, dále Petra Brychtová (2. místo), Monika Alblová (3. místo) a Klára Vojtová (3. místo)

Martin HolasVýherkyně