"Večerní figurální kreslení" pro VEŘEJNOST

Od 12.ledna (pondělí) bude zahájen pro všechny zájemce z řad žáků školy, učitelů i  veřejnosti

výtvarný kurz "Večerní figurální kreslení".

Kurz je vhodný  jako příprava k talentovým zkouškám na střední i vysoké školy, jako doplnění  výuky výtvarných předmětů na naší škole nebo jako zajímavý způsob využití volného času.  Kreslení bude probíhat podle živého modelu  ( portrét nebo akt).

Kurz je tříhodinový a koná se každé liché pondělí  vždy  od 16 do 19 hodin v ateliéru Masarykovy střední školy, budovy Tyršova 25 (3. poschodí)

Kurzovné činí pro studenty 86-90Kč, pro ostatní zájemce 226 - 258Kč.

Podrobné informace u lektora kurzu MgA.Štěpána Vrbického vrbicky@stredni-skola.cz , tel. 516 474 878 kl.149