Umístění v soutěži SUSO - soutěžní přehlídka řemesel

Truhláři – 6. Místo
Zedníci – 4. místo

Regionálního kola 17. ročníku soutěže SUSO (soutěže učňů stavebních oborů) na výstavě STAVBA A ZAHRADA v Hradci Králové ve dnech 22. a 23. března 2013 se zúčastnily dva týmy studentů druhého ročníku.
Družstvo truhlářů ve složení Martin Stloukal a David Lev a družstvo zedníku ve složení Aleš Kraváček a Martin Škoda.
V rámci soutěžní přehlídky řemesel SUSO se představilo jedenáct družstev oboru zedník a šestnáct dvojic z řad truhlářů.
V obou částech soutěže si obě naše družstva vedla velice dobře. Po zdárném vypracování teoretického testu následovala praktická část soutěže. Truhláři měli za úkol zhotovit výrobek podle výkresové dokumentace v časovém limitu jedenácti hodin. Zedníci pracovali na 4 soutěžních stavbách se 4 různými materiály.

Ing. Josef Šafránek