Týden stavebnictví a bydlení

Studentský bilboardFOTOGALERIE Z TÝDNE TADY

Termín:                                  4. 2. – 6. 2. 2014

Hlavní koordinátoři:
Ing. Alena Tomková, Ing. Mária Bašná

Harmonogram projektu:             PRVNÍ DEN TSB

 

Datum

Název akce

Časový rozvrh

Rozpis tříd

Dozor

 

4. 2.

 

 

Workshop Mladí designéři - Ing. Mária Bašná – třída H104

 

Workshop Pravěkohraní – Ing. Marek Chládek, Bc. Ondřej Náhlík – třída H103

 

 

 

Přednášky pro obor Elektrikář – Ing. Mikuláš Derňár – třída H7

 

učebna V8

Výstava anglicky mluvící země a jejich architektura

 

 

 

Přednášky obor Stavebnictví a Zedník:

8:15 – 9:45 hod. firma Xella         praktická ukázka pro Zedníky, dílna

8:15 – 9:45 hod. firma Xella         přednáška, Stavaři, hudebna            

10:00 – 11.00 hod. firma Xella    praktická ukázka pro Stavaře, dílna

10.00 – 11.00 hod. firma Xella    přednáška, Zedníci, hudebna

Oběd: 11:00 – 11:30

V průběhu den instalace programu na rozpočtování – ukázka a školení pro třídy S3, S4 – garant Ing. Ježková

 

 

8:00 – 14:00

 

 

8:00 – 14:00

 

 

 

 

 

8:00 – 11:30

 

 

 

8:00 – 14:00

 

 

 

 

 

8:00 – 11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N1,N2,N3

 

 

T2

 

 

 

 

E1,M3, M4, E2

 

 

 

 

 

 

 

 

S1,S2,S3,  Z1,Z2, Z3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Bašná

 

Ing. Chládek

Bc. Náhlík

 

 

 

 

Ing. Derňár

 

 

 

Garant

Mgr.

P. Koudelková

 

 

 

 

dozor podle rozvrhu třídy

 

Ing. Tomková,

Ing. Halatová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V průběhu TSB mohou třídy navštívit výstavku ve třídě V8.

učebny:

4. 2. 2014 - Workshop Mladí designéři - třída H104, workshop Pravěkohraní – třída H103, třída V8 – Výstava – anglicky mluvící země a jejich architektura, hudebna – přednášky stavo + zedníci, přednáška pro obor Elektrikář – Ing. Mikuláš Derňár – třída H7

 

 

 

 

 

 

 

 

 „Týden stavebnictví a bydlení“

termín:                                  4. 2. - 6. 2. 2014

Hlavní koordinátoři:          Ing. Alena Tomková, Ing. Mária Bašná

Předběžný harmonogram projektu: DRUHÝ DEN TSB

Datum

Název akce

Časový rozvrh

Rozpis tříd

Dozor

5. 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Workshop Mladí designéři - Ing. Mária Bašná – třída H104

 

Přednášky obor Nábytkářství a Truhlář:

 

Prezentace-firma BOSCH (ruční mechanizované nářadí)

 

10.00 - 11.25 hod. Nábytkáři, dílny truhlářů

 

11.35 - 12.20 hod.Truhláři, dílny truhlářů

 

 

Workshop Pravěkohraní – Ing. Marek Chládek, Ing. Lubomír Bašný, Libor Špidlík – dílny truhlářů

 

Přednášky obor VZK a Keramik:

Přednášky obor VZK a Keramik:

9.45 – 11.25 hod. p. Dan a Nikola Seko, třída V2, Japonská keramika

Workshop výtvarníci, keramici – Ak. soch. Lubomír Hluštík - ateliér

 

 

učebna V8

Výstava anglicky mluvící země a jejich architektura

 

 

Přednášky obor Stavebnictví a Zedník:

8:00 – 10:00 hod. firma KB – blok, přednáška + praktická ukázka Z + S                   hudebna, dílna

10:15 – 11:00 hod. firma Wienerberger                  přednáška pro Z + S                 hudebna

11:00 – 11:45 hod. praktická ukázka pro Z + S, dílna

11:45 – 12:15 hod. oběd

 

12:15 – 13:15 hod. firma Bramac,                 přednáška pro Z + S, hudebna

 

8:00 – 14:00

 

 

 

 

10.00 –12.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8:00 – 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

8:00 – 14:00

 

 

 

 

8:00 – 13:35

N1,N2,N3

 

 

 

 

  N1,N2,N3,

N4

 

T1, T2, T3

 

 

 

 

T2,

T3(sk.Špidl.)

 

 

 

V1, V4, U2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 S1,S2,S3,  Z1, Z2, Z3

 

 

Ing. Bašná

 

 

 

Ing.Bašná,   p.Herčík

 

Ing. Bašný,

Ing. Chládek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ak.soch. Hluštík, Brtnický

 

 

 

 

 

 

Garant

Mgr.Petra Koudelková

 

 

dozor podle rozvrhu třídy

 

Ing. Tomková,

Ing. Halatová

 

 

 

 

 

 

 

5. 2. 2014 - Workshop Mladí designéři - třída H104, třída V8 – Výstava – anglicky mluvící země a jejich architektura, hudebna – přednášky stavo + zedníci, dílny

 

 

„Týden stavebnictví a bydlení“

termín:                                  4. 2. – 6. 2. 2014

Hlavní koordinátoři:          Ing. Alena Tomková, Ing. Mária Bašná

Předběžný harmonogram projektu: TŘETÍ DEN TSB

Datum

Název akce

Časový rozvrh

Rozpis tříd

Dozor

6. 2.

Workshop Mladí designéři - Ing. Mária Bašná – třída H104

 

Workshop – 3D vizualizace, tvorba ročníkové práce - VVTI

 

Soutěžní výstavka studentských prací nábytkářů - modely interiérů - vestibul SOU

 

Ukázky práce na CNC horní frézce  - školní dílny truhlářů přízemí – pan Herčík, pan Dvořáček

 

Workshop Pravěkohraní – Ing. Marek Chládek, Bc. Ondřej Náhlík, Libor Špidlík – dílny truhlářů

 

Spolupráce se ZŠ Sušilova – účast 4-5 žáků na workshopu Pravěkohraní

 

Výstava výrobků – keramika, obrázky, atd.“ - vestibul SOŠ -  ak.soch. Hluštík, Brtnický

 

učebna V8

Výstava anglicky mluvící země a jejich architektura

 

Přednášky obor Stavebnictví a Zedník:

8.00 hod – 10:00 hod. firma Cemix, přednáška + praktická ukázka Z + S, dílna

 

8:00 – 14:00

 

 

8:00 – 14:00

 

 

 

Od cca14:00

 

 

 

 

11:00–12:00

 

 

 

 

8:00 – 14:00

 

 

8:00 – 14:00

 

 

 8:00 –14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

8:00 – 10:00

N1,N2,N3

 

 

N4

 

 

 

 

 

 

 

N1,N2,N3(pouze pro zájemce)

 

 

T2,

T3 (sk.Špidl.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S1,S2,S3, Z1,Z2, Z3

 

Ing. Bašná

 

Ing. Bašný

 

 

 

Ing. Bašná

 

 

 

 

Herčík, Dvořáček

 

 

 

 

 

Bc. Náhlík

 

 

 

 

 

 

Garant Mgr.Petra Koudelková

 

 

 

dozor podle rozvrhu třídy

Ing. Tomková,

Ing. Halatová

 

 

6. 2. 2014 - Workshop Mladí designéři - třída H104, Výstava – anglicky mluvící země a jejich architektura – učebna V8, dílny – přednáška  stavo + zedníci, Workshop – 3D Vizualizace, tvorba ročníkové práce – VVTI.

 

 

 

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS