Sběrem víček pomáháme dětem!

Náš školní parlament organizuje již několik let sběr plastových víček všeho druhu. Tímto způsobem podporujeme rodiny zdravotně znevýhodněných dětí a snažíme se přispět na jejich nákladnou léčbu. Od září 2016 sbíráme víčka pro malého Lukáška a Vojtíška, kteří bydlí v našem regionu.
Jaká víčka je možno sbírat? Jedná se o sběr plastových víček od různých druhů PET lahví, džusů, sirupů, limonád, mléka a jiných nápojů. Dále lze sbírat víčka od kávy bez papírové vložky, sodastream sirupů, aviváže, tekutého pracího gelu, šlehačky ve spreji, sava, nutridrinku,  nutrilonu, plastové odměrky na umělé mléko pro děti či plastové obaly z Kinder-vajec. Na víčku pouze nesmí být nalepena papírová cenovka.

Víčka můžete ukládat do papírových krabic umístěných ve třídách nebo předávat přímo koordinátorce školního parlamentu.

Rodiny zdravotně znevýhodněných dětí děkují všem, kteří se na sběru víček podílejí!

Autorka textu: Ing. Jana Plchová, koordinátorka školního parlamentu