Ozvěny oslav 85. výročí školy

Vážená paní ředitelko,

ještě pln nadšení a tryskajících emocí z právě proběhlé akce ve vaší škole (přednáška RNDr. Jiřího Grygara), bych Vám chtěl poděkovat za krásný zážitek. Přednášky pana doktora jsou vždy perfektní, naučné i zábavné, ale to tématické zaměření do historie mírně související s vaší školou - opravdu dobré. A to nemluvím o celkovém rámci, které jste této přednášce a osmdesátinám pana doktora vytvořili - velmi milé a důstojné. A pikoška nakonec (jak říkají bratři Slováci) ta skladba věnovaná panu doktorovi s doprovodným videem, fakt bomba. Ostatní dárky, samozřejmě dobré, ale tohle !!! Na konci jsem měl slzy v očích a bylo vidět, že i pana Grygara to hodně dostalo. To byl dárek tak na úrovni té věnované planetky !!! Bylo vidět, že jste si na této akci dali opravdu velmi záležet (ostatní přes den jsem bohužel neviděl). A také se to potom projevilo na bezchybném průběhů bez jakýchkoli viditelných hluchých míst nebo zaváhání (tedy až na ty topící stropní konvektory - bylo docela teplo - pokus o humor !!!).  Na závěr, při podpisové akci, jsem si ještě s panem doktorem potvrdil, co jsem doposud nevěděl, že je absolventem stejného gymnázia v Brně - Husovicích na Elgartové jako já, no a mé vnitřní nadšení již nebralo konce. A tak jsem se z toho všeho nakonec musel honem, honem někomu vymluvit a vypovídat a komu jinému, než pravděpodobnému hlavnímu zapříčiniteli a organizátorovi této akce, tedy Vám !!! Omlouvám se.

Děkuji, děkuji, děkuji a přeji další takto,

z mého pohledu, perfektně zvládnuté akce

Ing. Ivan Strouhal