Ochutnávka vybraných potravin ve školní kantýně od 2.do 13.listopadu

Město Letovice je členem národní sítě Zdravých měst  ČR. Naše škola se může již několik roků pyšnit titulem Zdravá škola. A o letošním podzimu se pokusíme do tohoto projektu zapojit i naši školní kantýnu!

Po dobu dvou týdnů od 2. do 13. listopadu bude ve školní kantýně i před ní připravena ochutnávka vybraného tmavého pečiva, plněných cereálních baget, zelných a vitamínových salátů a také plno dalších vitamínových překvapení. Tyto dobroty bude do školní kantýny dodávat hned několik výrobců a  tím bude zajištěno každý den vždy něco nového a dobrého k ochutnání.

"Mezi studenty je zatím jen pár odvážlivců, kteří si kupují tmavé pečivo nebo zeleninové a vitamínové saláty. Věřím, že po ochutnání těchto potravin změní názor a tuto zdravou změnu si  ve svačinách udělají. Ochutnávka bude pro studenty a zaměstnance školy zdarma. Nebojte se vyzkoušet NOVÉ.  Přijďte ochutnat! " vybízí vedoucí školní kantýny Andrea Lepková.

A nám nezbývá než dodat , že na tuto akci škola uvolní bezmála 2 000 Kč, které získala od Jihomoravského kraje z úspěšného projektu Pohoda ve škole. Takže odvahu ke změně. Přijďte do kantýny. Jídla na ochutnávky bude dost.

Jídlo! Zdraví! Zábava! Ve školní kantýně? No paráda!

Ing. Jan Pořízek, školní metodik prevence a garant projektu Pohoda ve škole