Humanitární sbírka byla předána

Školní parlament zorganizoval humanitární sbírku použitého ošacení a dalších nepotřebných věcí pro Diakonii Broumov. Sbírka probíhala ve dnech 3. – 5. 11. 2014. Podařilo se nasbírat několik pytlů a krabic naplněných nepotřebnými věcmi, které byly v dopoledních hodinách dne 5. 11. 2014 předány k odvozu Diakonii Broumov.

Všem, kteří do humanitární sbírky přispěli, tímto děkujeme jednak za čas, který věnovali přípravě věcí do sbírky, jednak za jejich přístup k lidem, jimž má humanitární sbírka pomoci v obtížné životní situaci.

Autorka textu i fotografií: Ing. Jana Plchová, koordinátorka školního parlamentu