Filmy za knoflíky

Sdružení Paleta vyzvalo v předvánočním čase letovické občany a instituce, aby se připojili k  dobrému skutku, který měl potěšit pacienty Nemocnice Milosrdných bratří v Letovicích. Jako vánoční dárek jim totiž Paleta pořídila DVD přehrávače a sestavila seznam DVD, které mohli dobrovolní dárci pořídit a spolu s přehrávači věnovat.

Masarykova střední škola se ráda k této aktivitě připojila. Ve školní keramické dílně jsme vytvořili keramické knoflíky a ty jsme potom prodávali mezi studenty a zaměstnanci školy. Přestože se tato sbírka uskutečnila jen ve dvou dnech, byl její výtěžek krásných 1.800 Kč. Za tyto prostředky jsme objednali filmy na DVD podle seznamu a těšíme se, že udělají radost!

Mgr. Alena Opršalová

Foto: Ing. Marek Chládek