„Den ve společenském“

Školní parlament vyhlásil na 16. prosince 2016 „Den ve společenském“. V tento den mohli žáci i zaměstnanci školy přijít do školy oblečeni poněkud slavnostněji než v jiné dny. Smyslem této akce bylo vyjádřit i oblečením blížící se sváteční období vánoc a uvědomit si atmosféru adventního času, který nás má právě na vánoce připravit.

Na vyhlášenou akci zareagovalo několik desítek žáků i zaměstnanci školy, a tak jsme se ve třídách i na chodbách potkávali nejenom slavnostně oblečeni, ale i příjemně naladěni.

Věříme, že i další podobné akce školního parlamentu budou přijaty jako možnost vybočit z každodenního stereotypu a vyzkoušení si něco nového a netradičního.

J. Plchová