Další dva pytle víček předány rodině Nelinky!

Od poloviny prosince 2013 do konce ledna 2014 se podařilo Vašim přispěním nasbírat další dva pytle plastových víček pro malou Nelinku. Víčka si 3. února 2014 odvezla její babička, která projevila velkou radost z nasbíraných víček. Děkuje všem, kteří na Nelinku myslí a do sbírky přispěli.

Mnozí z Vás mi odevzdáváte víčka osobně, a proto zde mohu jmenovat tentokrát žáky třídy P1A, Andreu Kobylkovou a Michala Řezníka, kteří donesli větší množství víček.

Vašeho zájmu o celou akci si nesmírně vážím. Kdyby každý žák této školy přinesl za měsíc do školy příspěvek do sbírky v podobě několika desítek víček získaných jak z domova, tak ze všech možných dalších zdrojů (dokážete je až obdivuhodně najít), malá Nelinka by brzy měla finanční prostředky na pokrytí svojí léčby z velké části zejména Vašim přispěním!

Sbírání plastových víček tedy stále pokračuje. Celou akci zaštiťuje školní parlament, jehož členové se rovněž starají o vyprazdňování krabic na víčka, které jsou umístěny ve Vašich třídách.

Autorka textu: Ing. Jana Plchová, koordinátorka školního parlamentu