Celostátní matematická soutěž

matematické srdceŽáci Masarykovy střední školy Letovice se zúčastňují mnoha soutěží ve svých oborech s velmi dobrými výsledky. Dosahují však úspěchů také v soutěžích ze všeobecně vzdělávacích předmětů. V celostátní matematické soutěži se umístili ve všech čtyřech kategoriích – ve studijních i učebních oborech - následovně: Ladislav Horňanský - na pěkném 8. místě, Martin Moravec se umístil na 14. místě. Pochvalu si zaslouží Michal Kalas a Vít Hanák, také oceňujeme výkony Tomáše Jelínka, Martina Paroulka, Aleše Kraváčka a Miroslava Odvárky. Je vidět, že se našim žákům daří a že je baví i takový pro mladé nepopulární předmět, jako je matematika.

Mgr. Martina Marvanová