Běželi okolo přehrady Křetínky

Dne 5. 11. 2016 se konal jubilejní 30. ročník "Běh okolo Křetínky". Za naši školu se zúčastnili student Lukáš Štětina a dvě paní učitelky, Ing. Alena Tomková a Mgr. Jana Kotlanová.

Na naše zástupce čekala velká výzva, trať měřila bezmála 14,5 km. Nejlépe se s tratí porval Lukáš Štětina, který trať zvládl uběhnout lehce nad hodinu výsledný výborný čas byl 1:08:00. Jako druhá z naší trojice zástupců v cíli byla paní  Mgr. Jana Kotlanová s výborným časem 1:24:55. Třetí z našich zástupců doběhla paní Ing. Alena Tomková, která doběhla také s pěkným časem 1:35:00.

Všichni zúčastnění jsme si závod moc užili, i když byly chvíle, kdy jsme se prali sami se sebou, ale všichni ukázali vůli se nevzdat a doběhnout běh zdárně až do cíle.