Hrátky se dřevem již po sedmé

Naši studenti, nábytkáři a truhláři, byli opět zapojeni do projektu Dřevo – materiál budoucnosti. Tuto tematickou soutěž u nás již tradičně připravujeme koncem října pro žáky okolních základních škol. Pro soutěžící, kterých se letos sešlo bez mála 90, bylo připraveno celkem 17 úkolů souvisejících s tematikou dřeva, této jedinečné obnovitelné suroviny ... Naši studenti se podíleli nejen na přípravě akce, ale také na její realizaci společně s týmem odborných učitelů. Na starosti měli zadávání úkolů, hodnocení a bodování, doprovod jednotlivých družstev po stanovištích, vyřizování cestovních náhrad, svačiny, občerstvení ... Každý z nich měl jasný úkol, takže celý tým fungoval jako dobře promazané soukolí. Učitelé pak působili jako koordinátoři.

Ohlasy byly i letos velmi pozitivní, takže se můžeme těšit na další ročník!

A jak to celé dopadlo?

1. místo Letovice,
2. místo Boskovice,
3. místo Rájec – Jestřebí