Odborná přednáška z pojišťovnictví

V pátek 25. listopadu 2011 byla pro žáky 3. ročníku oboru Ekonomika a podnikání uspořádána odborná přednáška z oblasti pojišťovnictví. Přednáška byla realizována díky vstřícnosti a ochotě  bývalého absolventa školy pana Martina Ženaty.

Cílem setkání zástupce pojišťovny a žáků bylo předat aktuální informace o službách, které v současnosti pojišťovny svým klientům nabízejí. Pan Martin Ženata ve své prezentaci upozornil na význam životního i neživotního pojištění pro občana i organizace. Velký důraz kladl na přínos a výhody penzijního připojištění. Při přednášce panovala velmi příjemná a uvolněná atmosféra. V diskusi padaly dotazy, které se týkaly zejména doporučení produktů pro pojištění žáků a mladých rodin.

Alena Doskočilová