Volejbalisti druzí na okrese

Okresní kolo Středních škol v odbíjené.

V tomto školním roce jsme byli opět pověřeni Okresní radou AŠSK pořádáním okresního kola SŠ v odbíjené chlapců.

Přebor proběhl v letovické sportovní hale 7.3.2012 za účasti 6 družstev. Ta byla losem rozdělena do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým na 2 vítězné sety.

Družstva ze třetích míst o celkové pořadí nehrála, rozhodoval vyšší počet získaných míčů.

Družstva z druhých míst se utkala o celkové 3.místo – VOŠ Boskovice porazila Citroen Boskovice 2 : 0. Ve finále se, stejně jako vloni, setkaly obě letovické školy. Utkání bylo zcela v režii chlaců z BiGy. Ti nedali našim borcům mnoho šancí a po zásluze zvítězili 2 : 0 a tím si zajistili postup do krajského kola.

Za krásné 2.místo a předvedenou hru patří našim volejbalistům uznání a poděkování.

Konečné pořadí:  1. Biskupské gymnázium Letovice

2. SOŠ a SOU-MŠP Letovice