Ples tříd S4 a NO4
Třída NO4
Stejně jako i minulý rok i letos čtvrté ročníky maturitních oborů Stavebnictví, Nábytkářství a Obchodně podnikatelské činnosti pořadali svůj společný ples. Akce organizovaná především samotnými studenty v Kulturním domě v Letovicích proběhla v pátek 17.2.2012.

Mimo samotné šerpování budoucích maturantů, klasickou tombolu a "plesání" bylo možno shlédnout ukázku tradičních i moderních tanců v provedení profesionální dvojice a rytmickou laserovou show. Promenáda a nástup třídy NO4 s třídní učitelkou Miroslavou Vítkovou byl důstojný a klasický. Třída S4 s třídní učitelkou Hanou Dostálovou pak svým uvedením divadelní scénkou nejen s Večerníčkem, Rokym a Supermanem mile rozesmála snad všechny přítomné.

Věříme, že každý si na plesu "našel to svoje" a tím děkujeme studentům a učitelům za jeho pěkné provedení.

Vytvořil Ing. Marek Chládek   |  Stredni-skola skin od Stredni-skola.cz