Klání škol ve volejbalu  - Naši hoši vybojovali pěkné 2. místo.

Výborně, volejbalisté!

Z pověření okresní rady Asociace školních sportovních klubů uspořádala naše škola Okresní kolo středních škol v odbíjené chlapců. Akce proběhla v letovické Sportovní hale těsně před jarními prázdninami.
Přihlásilo se celkem 6 škol, které byly losem rozděleny do dvou skupin. Vzájemné zápasy ve skupinách určily pořadí jednotlivých škol a následné duely, které potom rozhodly o konečném pořadí.
Chlapci naší SOŠ a SOU – MŠP Letovice prošli skupinou naprosto hladce, když porazili shodným poměrem setů 2 : 0 SPŠ Jedovnice a SOŠ a SOU Citroen Boskovice. V semifinále stejným způsobem vyprovodili VOŠ a SŠ Boskovice. Podobně si se svými soupeři poradilo družstvo BIGY Letovice v druhé skupině. Takže na závěr přeboru došlo k předpokládanému finále mezi oběma letovickými školami. Boj o první místo měl velmi dobrou úroveň, obě družstva předváděla výborný volejbal. I když se našim hráčům, přes veškerou snahu, nepodařilo soupeře ve finále přehrát, za předvedené výkony patří všem uznání a poděkování.
Vítězstvím v okresním přeboru si hráči BIGY Letovice zajistili postup do krajského kola ve Znojmě.

Ještě přidám pořadí na „bedně“:  1. BIGY Letovice,  2. SOŠ a SOU – MŠP Letovice,    3. VOŠ a SŠ Boskovice.

Jan Kala

Vytvořil Ing. Marek Chládek   |  Stredni-skola skin od Stredni-skola.cz