Exkurze truhlářů a nábytkářů na jaře 2011

Truhláři a nábytkáři pokračují v odborných exkurzích do blízkých firem vztahujících se k jejich oboru vzdělání.

Navštívili největšího výrobce lepených třívrstvých desek z masívního smrku (biodesky) firmu AGROP u Ptení a jejich výrobu dřevostaveb systému NOVATOP. O několik dní pak pokračovali shlédnutím JAVOŘICE - největší pily na Moravě, která po roční odstávce opět najíždí do několikatisícové produkce jehličnatého řeziva. Pokračovali známým výrobcem interiérových dveří firmou GERBRICH sídlící ve Velkých Opatovicích, kde dále žáci navštívili i Moravské kartografické centrum a pobočku firmy Monarc vyrábějící fóliované dvířka kuchyňských linek. Další den pak firmu Teluria předního výrobce nátěrových hmot  v ČR.

AGROP

BIODESKY, DŘEVOSTAVBY