FOTOGALERIE 2010-11

Úvodník:
Na této stránce najdete přehled všech fotogalerií s komentáři ...

Přednáška v hudebně

Přednáška - Práce v zahraničí
Aneb: Kde v zahraničí hledat práci
Žáci z naší školy měli dne 16. září možnost zúčastnit se přednášky na téma „Práce v zahraničí“ a jak už název napovídá jednalo se o velmi zajímavé téma. Této přednášky se účastnili žáci 3. a 4. ročníků studijních oborů spolu s žáky 2. ročníku nástavbového studia.

Jazykový pobyt v Anglii – Torquay 25. 9. - 3. 10. 2010

Anglie
Aneb: S anglány ve dne v noci
Žáci naší školy dostali skvělou příležitost vyzkoušet si svoje znalosti angličtiny přímo v Anglii. Využití anglického jazyka probíhalo nejen v hostitelských rodinách - kde byli ubytování, ale i ve škole, kterou navštěvovali každé dopoledne a ve společnosti žáků z jiných zemí, kdy pod vedením anglického lektora pilovali svoji angličtinu. A protože nejen studiem je mladý člověk živ, vždy odpoledne po ukončení školního vyučování se společně účastnili zábavně vzdělávacího programu.