SPORTOVNÍ SOUTĚŽE – 2009/2010

1) Okresní kolo SŠ v přespolním běhu

Pořadatel:  OA a SZdŠ Blansko

Datum a místo konání:  30.9.2009 – Blansko

Soutěže jsme se zúčastnili pouze s družstvem chlapců, jelikož družstvo děvčat vytrvalkyň nejsme schopni dát dohromady.

Na startu se sešlo 39 běžců ze 7 středních škol. Naši chlapci se s nástrahami kopcovité, 5-ti kilometrové trati  vypořádali skvěle. Po sečtení jednotlivých umístění jsme mohli slavit – 2.místo! je výborným začátkem na sportovním poli v tomto školním roce. Lepšími běžci byli pouze studenti z Gymnázia Blansko.

Z jednotlivců byli našimi nejlepšími Ondřej Kamba (N3) na 4.místě a Roman Barák (T3), který skončil pátý.

2) Okresní kolo SŠ ve stolním tenise

Pořadatel:  SPŠ Jedovnice

Datum a místo konání:  15.10.2009 – Sportovní hala SPŠ Jedovnice

Druhý přebor letos a opět 2.místo! Jak se nám to podařilo? Za prvé výborný výkon  našeho nejlepšího hráče Martina Mužíka (P1B) a za druhé , výkony na hranici svých možností u ostatních hráčů. Nad síly našeho družstva byli pouze tenisté z Boskovic, kteří měli ve svém středu dva špičkové hráče.

Zápasy našeho družstva:   SOŠ a SOU-MŠP Letovice – Gymnázium Blansko                    4 : 0

-  SPŠ Nerovnice                        4 : 2

-  SOŠ a SOU A.C. Boskovice  1 : 4