Školní vysílání

Po podzimních prázdninách se na naší škole objevila možnost vysílat o velkých přestávkách školním rozhlasem. Zprvu to byl pouhý nápad, ale postupem času se dali dohromady studenti, kteří mají chuť školní vysílání realizovat. Moderátorský tým je tvořen dvojicemi studentů z oboru Stavebnictví a Obchodně podnikatelská činnost. Každá dvojice jeden den v týdnu vysílá, moderuje a pouští hudbu.  Školní vysílání přináší všem studentům naší školy možnost vytvořit příjemnou atmosféru o přestávkách a vzájemně se pobavit.

Každý má možnost zapojit se do vysílání, nechat zahrát na přání či k narozeninám, nebo přispět jiným nápadem.

Chcete zahrát spolužačce, spolužákovi, drahé polovičce či si chcete pozitivně naladit kantorku nebo kantora další hodiny? Nechte jim zahrát jejich oblíbenou! Stačí vhodit lístek s vaším požadavkem do naší schránky u sborovny SOŠ, ozvat se jednomu ze jmenovaných moderátorů nebo napsat na e-ailovou adresu: radio.pro.tebe@seznam.cz a my už to zařídíme!

Sami studenti nohou moderátorům nosit hudbu,  kterou mají rádi a chtěli by ji zahrát.

Rádio je rozhodně velkým zpestřením přestávek a skvěle naši školu oživuje.

Rozpis moderátorských dvojic:

Pondělí           -           Klimešová  Nikola, Pavelcová Petra (NO3)

Úterý              -           Janeček Jiří, Sáňka Adam (S1)

Středa                       Kočka David, Kočka Tomáš (S3)

Čtvrtek                     Mahút Pavel, Marek David (S2)

Pátek                         Cízl Tomáš, Bohatec Marek (O2)

Napsal: Janeček Jiří, S1