Ekonomicko - manažerská olympiáda

Tento projekt probíhá prvním rokem a je organizovaný Fakultou managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Baťi ve Zlíně. Projekt je zaměřený na současné žáky 3. ročníků studujících na gymnáziích, obchodních akademiích a průmyslových školách, kteří mají zájem studovat ekonomiku a management.

Úspěšná účast v olympiádě umožňuje nejlepším žákům být přijati na danou vysokou školu již na začátku 4. ročníku bez přijímacího řízení.

Olympiáda proběhne dvoukolová. První kolo se uskutečnilo na naší škole 4. května 2009. Test byl  rozdělen na 4 oblasti- manažerská, ekonomická (evropské studie, všeobecný přehled), psychologická a matematicko - logická. Olympiády se zúčastnili žáci 3. ročníku Obchodně podnikatelská činnost a úspěšní žáci mohou postoupit do 2 kola.

Zpracovala: Ing. Bc. Baráková Marcela